Yazıcı Grup E-Bülten Nisan 2010
 
EasySELL Network Marketing, son zamanlarda kullanımı hızla yaygınlaşan "Network Marketing" pazarlama sisteminin, internet sitesi üzerinden, müşteri,dağıtıcı ve tüm alt rollerin üye ve satışlarını yönetmesini sağlayan, satışları, puanları, primleri ve üye durumlarını raporlar ile destekleyerek anlık gösteren "Web Tabanlı" bir YSM Yazılım ürünüdür.
 

EasySELL Netwok Marketing ürünü ile bir e-ticaret sitesinden bekleyebileceğiniz ürün,sipariş,müşteri,ödeme yönetimi işlemlerinin hepsini yapabileceğiniz gibi, Site İçerik Yönetimini de yapabilmektesiniz.

Ayrıca Arama Motorları Optimizasyonu konusunda aranan kriterleri yine bu sistem sayesinde sitenizde barındıra bilmektesiniz.

Network Marketing sistemimiz ise puan veya ciro üzerinden prim tahakkuku mantığını desteklemektedir.Bu mantıkta kişilerin dönem üzerinden yaptıkları alışverişler ve alt üyelerinin yaptığı alışverişler ile oluşan grup puan/ciroları yine bizim önerebileceğimiz ya da sizin kendi tercihiniz olan yüzdelik dilimler üzerinden kullanıcılarınıza dağıtmaktadır.

Ayrıca kullandığınız veya kullanmak istediğiniz muhasebe veya sipariş progrmınızla, EasySELL Network Marketing ürünümüzü birlikte çalışabilir hale getirebilmekteyiz.(Eğer kullandığınız program, dışarıdan veri alışverişine imkan sağlıyorsa)

 
Detaylı bilgi için iletisim@ysmyazilim.com adresine mail atabilir veya 0262 341 4004(pbx) nolu telefonumuzdan hafta içi 09:00-17:30 saatleri arasında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Ekran Görüntülerimizden Birkaçı
 
 
 
 
 

YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Kocaeli Üniversitesi Teknoparkı No: A-5 Yeniköy KOCAELİ
www.ysmyazilim.com      iletisim@ysmyazilim.com
Yazıcı Grup Yazılım ve İnternet Çözümleri

© YazıcıGrup e-Bülten